Kurumsal imajınız için web sitenizi güncel tutun

 


Web Tasarım

Günümüz koşullarında web sayfaları kurumların ve kişilerin dışa açılan en önemli kapılarından biri haline gelmiştir. Hitap ettiğiniz kitleyle doğrudan temas kurabileceğiniz ve kurumunuzun karlılığını arttırabileceğiniz en doğru, en ucuz ve en etkili yol web sayfasıdır. E-ticaret tüm firmalar için ihtiyaç haline gelmiş durumdadır.  Ayrıca iyi tasarlanmış bir web sayfası aynı zamanda firmanızın dışarıdan görülen imajını da artı yönde etkilemektedir. Logon Bilişim olarak biz, web sayfasının kurumlar için ne kadar can alıcı bir ihtiyaç olduğunun farkındalığıyla konuya son derece ciddi ve dikkatli yaklaşmaktayız. Konusunda uzman ekibimizle müşterilerimizin web konusunda tüm ihtiyaçlarını çok kısa sürede karşılamaktayız.

Neden Biz?

 Tasarımı tamamen istekleriniz doğrultusunda şekillenecektir.  Logon Bilişim olarak müşteri talep ve ihtiyaçlarını belirledikten sonra ekiplerimiz bir ön çalışma içine girer bu çalışmanın sonucunda oluşan sayfa müşteriye sunulur eğer müşteri sayfada herhangi bir değişiklik isterse itiraz edilmeden müşterinin tüm istekleri yerine getirilir.

Tüm istekleriniz anında yanıt bularak sayfada yer alacaktır,

Sayfa tasarım sırasında ya da sayfa tamamlanıp yayınlandıktan sonra, müşteriden gelen olası değişiklik talepleri sistemin müsaade ettiği koşullarda hemen işleme konulup en geç 24 saat içinde sonuçlandırılacak ve müşteriye konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılacaktır. Bazı değişiklik planları yazılım yapısı ya da tema değişikliğine gidilmesini zorunlu kılabilir. Bu koşullarda talepler birlikte değerlendirilerek en kısa sürede sonuç hedeflenir.

E-ticaret yazılımı neye denir ?

E-ticaret yazılımları internette kredi kartı ve diğer ödeme sistemlerini kullanarak satış yapılmasını sağlayan elektronik ticaret sitelerinin temelini oluşturmaktadır. Sanal mağaza açmak ve bu mağazadan online alışveriş yapılmasını sağlamak için eticaret yazılımı kullanılmaktadır.

 


Hangi dillerde kodlanır ?

E-ticaret yazılımları genel olarak asp ve php kodlama dilleri ile yapılmaktadır. Bunun sebebi sipariş, ürün ekleme, kategori oluşturma, üyelik gibi alanların ancak bu kodlama dilleri sayesinde yapılabilmesidir. Ek olarak java, flash, html, css gibi yazılım dillerine de ihtiyaç duyulmaktadır.

Dilerseniz tüm güncellemeleri sizin adınıza biz yaparız,

Web sayfası tamamlanıp yayına konulduktan sonra sayfada yapılacak değişiklikleri sizin adınıza biz yapabiliriz.
Web sayfanız dilerseniz tamamen animasyondan oluşan dinamik bir sayfa olabilir,

Sayfanız belirtilen sürede yayında,

Logon Bilişim , üzerinde anlaşmaya varılan web sayfasının bitim süresinde teslimini garanti etmektedir. Hazır modül yazılımlar ihtiyaçlara göre düzenlenebilir veya yalnızca içerik değişikliğiyle microsite, ürün sitesi blog sayfası gibi seçenekler en kısa sürede kullanılabilir hale getirebiliriz.