Uncategorized

Sektörel Yazılımların Önemi

Sektörel Yazılım Çözümleri ile İşinizi Tek Ekrandan Takip Edin

Logon Bilişim, tüm sektörlere özel, Dijital Pazarlama ve marka yönetimi gibi bir çok sektöre hitap edebilecek çözümlerle sektörünüzdeki takip yeteneğinizi güçlendirir, mobil, tablet ya da dilediğiniz herhangi cihazdan projelerinizi, daha hızlı kontrol etmenizi sağlar.

Tekstil Yazılımı

Logon Bilişim tekstil yönetim çözümleri size butik yapılarda bile CRM yönetme imkanı sağlar. Firmanızdaki satış ekiplerinin teklif, raporlama,  süreç yönetimi, imalat ve taksitli satışlara yönelik maliyet hesaplamalarınızı en etkin şekilde oluşturmanıza imkan sağlar. Genel durumu tek ekrandan görüp kontrol  edebilirsiniz.

Firmaya Özel Sektörel Yazılımlar

Yönetim Gücünüzü Arttırın

Veri ve projenin tüm detaylarından uzak kararlarınızı destekleyecek raporları tek ekrandan okuyabilir, bu raporları ekibinizle paylaşarak koordinasyon ve yönetim gücünüzü arttırabilirsiniz.

Şairketinizin tüm birimlerinden, birimlerinizdeki iş gücü ve maliyetlerden, performans ve finansal durumunuzdan haberdar olarak, anlık durum takibi yapın.

İşinizi Online Duruma Getirin

Logon Bilişim  Sektörel Yazılım Çözümleri ile makinalarınıza yapılan yazılım entegrasyonlarından çıkan sonuçları, bir web sitesine girer gibi size verilen kontrol ve rapor ekranından görebilirsiniz.

Dolayısıyla kontrol etmek ve yönetmek için üretimi gezmeye, fabrikanızda bulunmaya gerek kalmadan bulunduğunuz yerden anlık takip yeteneği kazanabilirsiniz.

Verimliliği Arttırırken Maliyetleri Düşürün

Sektörel Yazılım Çözümleri iş akışınızda sizi zarara uğradan noktaları, tespit edebilirsiniz.

Tüm birimlerinize entegre edilebilen yazılım çözümleri ile hem işinizin hem de personellerinizin verimliliğini arttırabilirsiniz. Üretim de aksayan noktaları tespit ederek, oluşabilecek zararların önüne geçebilir, maliyetlerinizi düşürebilirsiniz.

Firmanıza Özel sektörel yazılımlarla ilgili teklif almak için bizimle iletişime geçiniz. Aşağıdaki E-Posta Gönder linkine tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

E-Posta Gönder

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir