Sektörel Yazılımların Önemi

tarihinde yayınlandı

Sektörel Yazılım Çözümleri ile İşinizi Tek Ekrandan Takip Edin. Logon Bilişim, tüm sektörlere özel, Dijital Pazarlama ve marka yönetimi gibi bir çok sektöre hitap edebilecek çözümlerle sektörünüzdeki takip yeteneğinizi güçlendirir.

Minikyogees.com yayında

tarihinde yayınlandı

Türkiye’nin ilk Çocuk Yogası sitesi minikyogees.com yayında. Çocuk yogası hakkında tüm bilgileri sitede bulabilirsiniz. Allianz sertifikalı Çocuk Yogası eğitmeni Günce Dere’nin sitesi olan minikyogees.com Blog sayfası, etkinlik takvimi ve daha bir çok interaktif yenilikle birlikte hizmetinizde. minikyogees.com hadi hemen tıkla.                  

Google, Doodle yıldönümünü 19 oyunla kutluyor!

tarihinde yayınlandı

Google, 1998 yılında Burning Man Festivali’ni kutlamak için Doodle hazırlamıştı. Günümüze kadar devam eden ve özel günlerde kullanıcılara sunulan Google Doodle, son dönemde interaktif içerikleri ile büyük ilgi çekmişti. Google, bugün Doodle’ın 19. yaş dönümünü kutlamak için büyük bir sürpriz ile karşımıza çıktı.

AKN’siz internet dönemi başlıyor

tarihinde yayınlandı

TurkNet, AKN’yi (Adil Kullanım Noktası) kaldıran ilk operatör oldu. TurkNet, Türkiye’nin her yerindeki aboneleri için AKN’yi (Adil Kullanım Noktası) kaldıran ilk operatör oldu. AKN’siz internet dönemi TurkNet Genel Müdürü Cem Çelebiler ve Bireysel İş Birimi’nden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Sinan Kurmuş’un katıldığı basın toplantısıyla duyuruldu. Toplantıda konuşan Cem Çelebiler, herkesin hız, limit, kota düşünmeden internet […]

Buluttaki varlığı yönetim kolaylığı

tarihinde yayınlandı

Buluttaki varlık yönetimi Kolaylığı AP’lerin, switch’lerin ve ağ geçidi cihazlarının birleşik yönetimini ve yapılandırmasını sağlıyor. Saha keşfi, katma değerli pazarlama, konum bilgileri (LBS) ve pazarlama özelliklerini destekleyen bulut yönetim platformu Ruijie RG-MACC (Managed @ Cloud Center); AP’lerin, switch’lerin ve ağ geçidi cihazlarının birleşik yönetimini ve yapılandırmasını sağlıyor. RG-MACC bu yönüyle özellikle eğitim, zincir mağazalar ve […]